D53DP50D-10
Sensata-Crydom
型号:
D53DP50D-10
描述:
SSR RELAY 3PST-NO 50A 48-530V
用户指南
Load Current 50 A
Output Type AC
Termination Style Screw Terminal
Circuit 3PST-NO (3 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 530 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series 53TP
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Tube
Voltage - Input 4 ~ 32VDC