DA-024-12-02-00-00
Laird Thermal Systems, Inc.
型号:
DA-024-12-02-00-00
描述:
THERMOELECT ASSY DIRECT-AIR 24W
库存 : 13
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -10°C ~ 48°C
Fan Location Warm Side
Power - Cooling 24 W
Product Status Active
Weight 0.661 lb (299.82 g)
Power - Input 29 W
Series PowerCool
Voltage 12 V
Dimensions - Overall 80mm L x 60mm W x 69mm H
Mfr Laird Thermal Systems, Inc.
Heat Transfer Type Direct to Air
Package Box
Current 2.4 A