Amphenol ICC (FCI)
型号:
DA15P065TXLF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN D-SUB PLUG 15POS SLDR CUP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.1565
$2.1565
10
$1.88005
$18.8005
25
$1.79968
$44.992
75
$1.759904
$131.9928
150
$1.679856
$251.9784
300
$1.519876
$455.9628
450
$1.399882
$629.9469
975
$1.199907
$1169.909325
2400
$1.119908
$2687.7792
请发送询价,我们将立即回复。

| Dielectric Material | Thermoplastic |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 300V |
| Current Rating (Amps) | 5A per Contact |
| Contact Finish | Gold, GXT™ |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Grounding Indents |
| Shell Size, Connector Layout | 2 (DA, A) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 15 |
| Color | Natural |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Termination | Solder Cup |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Contact Form | - |
| Series | D |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |
| Base Product Number | DA15P065 |