DBM13X3PJK87
ITT Cannon, LLC
型号:
DBM13X3PJK87
描述:
CONN D-SUB PLUG 13POS R/A SLDR
库存 : 83
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Dielectric Material Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Shell Material, Finish Steel, Tin-Nickel Plated
Ingress Protection -
Voltage Rating -
Current Rating (Amps) 5A, 7.5A
Contact Finish Gold
Contact Type Coax and Signal
Material Flammability Rating UL94 V-0
Product Status Active
Wire Gauge -
Backset Spacing -
Connector Type Plug, Male Pins
Mfr ITT Cannon, LLC
Contact Material Copper Alloy
Features Grounding Indents, Shielded
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Operating Temperature -55°C ~ 125°C