Analog Devices Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$84.702
$84.702
请发送询价,我们将立即回复。

| Channels per IC | 1 - Single |
| Current - Output | 20mA |
| Regulator Type | Positive Adjustable |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 1.2V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Utilized IC / Part | LT3009 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 1.6V ~ 20V |
| Base Product Number | DC1156 |