Analog Devices Inc.
型号:
DC1299A-A
封装:
-
批次:
-
描述:
LTC6420CUD-20 DUAL MATCHED 1.8GH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$141.17
$141.17
请发送询价,我们将立即回复。

| Channels per IC | 2 - Dual |
| Output Type | Differential, Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 1.8 GHz |
| Current - Supply (Main IC) | 80 mA |
| Slew Rate | - |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.85V ~ 3.5V |
| Utilized IC / Part | LTC6420-20 |
| Package | Box |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 20 mA |
| Base Product Number | DC1299 |