Analog Devices Inc.
型号:
DC1435A
封装:
-
批次:
-
描述:
LTC3615EUF DEMO BOARD - DUAL, 4M
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Main Purpose | DC/DC, Step Down |
| Current - Output | 3A, 3A |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency - Switching | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 1.2V, 1.8V |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Utilized IC / Part | LTC3615 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 2.25V ~ 5.5V |
| Base Product Number | DC1435 |