Analog Devices Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$73.397
$73.397
请发送询价,我们将立即回复。

| Main Purpose | DC/DC, Negative Inverter |
| Current - Output | 700mA |
| Product Status | Active |
| Series | µModule® |
| Regulator Topology | Inverting |
| Frequency - Switching | 700kHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | -4.83V ~ -5.19V |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Utilized IC / Part | LTM8045 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 2.8V ~ 18V |
| Base Product Number | DC1533 |