Analog Devices Inc.
型号:
DC1668B-A
封装:
-
批次:
-
描述:
EVAL BOARD BUCK REG LTM4627
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$84.702
$84.702
请发送询价,我们将立即回复。

| Main Purpose | DC/DC, Step Down |
| Current - Output | 30A |
| Product Status | Active |
| Series | µModule® |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency - Switching | 500kHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 0.6V, 1V, 1.2V, 1.5V, 1.8V, 2.5V or 3.3V |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Utilized IC / Part | LTM4627 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 4.5V ~ 20V |
| Base Product Number | DC1668 |