Analog Devices Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$169.404
$169.404
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | 85V |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | Dimmable |
| Utilized IC / Part | LT3796 |
| Package | Box |
| Product Status | Active |
| Current - Output / Channel | 400mA |
| Voltage - Input | 8V ~ 100V |
| Base Product Number | DC1706 |