Analog Devices Inc.
型号:
DC1833A
封装:
-
批次:
-
描述:
LTC6362 - PRECISION LOW POWER DI
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Channels per IC | 1 - Single |
| Output Type | Differential, Rail-to-Rail |
| -3db Bandwidth | 34 MHz |
| Current - Supply (Main IC) | 1 mA |
| Slew Rate | 45V/µs |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.8V ~ 5.25V, ±1.4V ~ 2.625V |
| Utilized IC / Part | LTC6362 |
| Package | Bulk |
| Amplifier Type | Differential |
| Base Product Number | DC1833 |