Analog Devices Inc.
型号:
DC2084A
封装:
-
批次:
-
描述:
LTC3884EUK/LTC3874EUFD DEMO BOAR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$205.333
$205.333
请发送询价,我们将立即回复。

| Main Purpose | DC/DC, Step Down |
| Current - Output | 240A |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency - Switching | 425kHz |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 1V |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Utilized IC / Part | LTC3884 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 10V ~ 14V |
| Base Product Number | DC2084 |