Analog Devices Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$144.552
$144.552
请发送询价,我们将立即回复。

| Main Purpose | DC/DC, Step Down |
| Current - Output | 400mA |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Regulator Topology | Buck |
| Frequency - Switching | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 1.8V, 3.3V or 5V |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Utilized IC / Part | LTC7138 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 4V ~ 140V |
| Base Product Number | DC2172 |