Analog Devices Inc.
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$92.397
$92.397
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Voltage - Output | 4.22V |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Features | - |
| Utilized IC / Part | LTC3201 |
| Package | Box |
| Product Status | Active |
| Current - Output / Channel | 100mA |
| Voltage - Input | 3.3V |
| Base Product Number | DC381 |