Analog Devices Inc.
型号:
DC932A
封装:
-
批次:
-
描述:
LT3022EDHC DEMO BOARD - 1A, 0.9V
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Channels per IC | 1 - Single |
| Current - Output | 1A |
| Regulator Type | Positive Adjustable |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Board Type | Fully Populated |
| Voltage - Output | 0.9V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Utilized IC / Part | LT3022 |
| Package | Box |
| Voltage - Input | 1.35V ~ 10V |
| Base Product Number | DC932 |