Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
DCM202T450CD2D
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 2000UF 450V SCREW
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$85.614
$85.614
10
$80.26265
$802.6265
50
$72.23648
$3611.824
100
$69.56109
$6956.109
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | - |
| Operating Temperature | - |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 4.687" (119.05mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | - |
| Lead Spacing | 1.125" (28.58mm) |
| Voltage - Rated | 450 V |
| Size / Dimension | 2.500" Dia (63.50mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | DCM |
| Package / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 2000 µF |
| Package | Bulk |