DCM3623E50T0480M00
Vicor Corporation
型号:
DCM3623E50T0480M00
描述:
DCM3623T50T0480M00 - EVALUATION
用户指南
Main Purpose DC/DC, Step Down
Current - Output 24.3A
Product Status Active
Power - Output 80 W
Series VI Chip® DCM®
Regulator Topology Buck
Frequency - Switching -
Supplied Contents Board(s)
Board Type Fully Populated
Voltage - Output 3.3V
Outputs and Type 1, Isolated
Mfr Vicor Corporation
Utilized IC / Part DCM3623x50T0480yzz
Package Bulk
Voltage - Input 9V ~ 50V