Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
DCMX192T200AC2A
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 1900UF 200V SCREW
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$24.1395
$24.1395
10
$22.87125
$228.7125
50
$19.69464
$984.732
100
$18.42411
$1842.411
500
$16.518125
$8259.0625
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 4.187" (106.35mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | -10%, +50% |
| Lead Spacing | 0.500" (12.70mm) |
| Voltage - Rated | 200 V |
| Size / Dimension | 1.375" Dia (34.93mm) |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Series | DCMX |
| Package / Case | Radial, Can - Screw Terminals |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 1900 µF |
| Package | Bulk |