DD104S1S00S
Positronic
型号:
DD104S1S00S
描述:
CONN D-SUB HD RCPT 104POS CRIMP
库存 : 36
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Shell Material, Finish Stainless Steel, Passivated
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 5A
Contact Material Copper Alloy
Features -
Shell Size, Connector Layout 6
Operating Temperature -55°C ~ 125°C