DD26S10WE3X
Positronic
型号:
DD26S10WE3X
描述:
CONN D-SUB HD RCPT 26POS CRIMP
用户指南
Dielectric Material Polyester, Glass Filled
Shell Material, Finish Steel, Tin Plated
Ingress Protection IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Voltage Rating 300V
Current Rating (Amps) 5A
Operating Temperature -55°C ~ 125°C