Amphenol ICC (FCI)
型号:
DE09P565CTXLF
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN D-SUB PLUG 9POS R/A SLDR
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.2325
$2.2325
10
$1.9399
$19.399
25
$1.85706
$46.4265
56
$1.815858
$101.688048
112
$1.733237
$194.122544
280
$1.568174
$439.08872
448
$1.44438
$647.08224
952
$1.23804
$1178.61408
2408
$1.155504
$2782.453632
请发送询价,我们将立即回复。

| Dielectric Material | Thermoplastic |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 300V |
| Current Rating (Amps) | 5A |
| Contact Finish | Gold, GXT™ |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | 0.409" (10.40mm) |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Features | Grounding Indents |
| Shell Size, Connector Layout | 1 (DE, E) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 9 |
| Color | - |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Housing/Shell (Unthreaded) |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Contact Form | - |
| Series | D |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |
| Base Product Number | DE09P565 |