TDK Corporation
型号:
DEA102500LT-6307A1
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
RF FILTER LOW PASS 2.45GHZ 0402
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.228
$0.228
10
$0.2147
$2.147
25
$0.20786
$5.1965
50
$0.20083
$10.0415
100
$0.19038
$19.038
250
$0.15922
$39.805
500
$0.123576
$61.788
1000
$0.117686
$117.686
5000
$0.103844
$519.22
请发送询价,我们将立即回复。

| Insertion Loss | 0.33dB |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 0.016" (0.40mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Series | DEA |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad |
| Bandwidth | 100MHz |
| Mfr | TDK Corporation |
| Frequency | 2.45GHz Center |
| Ripple | - |
| Filter Type | Low Pass |
| Package | Tape & Reel (TR) |