首页 / RF 滤波器 / DEA162450BT-2174A1
minImg
DEA162450BT-2174A1
TDK Corporation
型号:
DEA162450BT-2174A1
描述:
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 0603
库存 : 3644
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Series DEA
Package / Case 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
Mfr TDK Corporation
Frequency 2.45GHz Center
Filter Type Band Pass
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Not For New Designs
Height (Max) 0.020" (0.50mm)