首页 / RF 滤波器 / DEA252450BT-2031A1
minImg
DEA252450BT-2031A1
TDK Corporation
型号:
DEA252450BT-2031A1
描述:
RF FILTER BAND PASS 2.45GHZ 1008
库存 : 2745
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Insertion Loss 1.5dB
Size / Dimension 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Series DEA
Package / Case 1008 (2520 Metric), 4 PC Pad
Bandwidth 100MHz
Mfr TDK Corporation
Frequency 2.45GHz Center