首页 / RF 滤波器 / DEA453960BT-3002B1
minImg
DEA453960BT-3002B1
TDK Corporation
型号:
DEA453960BT-3002B1
描述:
RF FILTER BAND PASS 3.96GHZ 1812
库存 : 123
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Insertion Loss 1.7dB
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type Surface Mount
Height (Max) 0.035" (0.90mm)
Product Status Obsolete
Series DEA
Package / Case 1812 (4532 Metric), 8 PC Pad
Bandwidth 1.584GHz
Mfr TDK Corporation
Frequency 3.96GHz Center