Infineon Technologies
型号:
DEMOBOARDTLE4242GTOBO1
封装:
-
批次:
-
描述:
EVAL BOARD FOR TLE4242G
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$41.5625
$41.5625
请发送询价,我们将立即回复。

| Product Status | Active |
| Series | LITIX™ |
| Supplied Contents | Board(s) |
| Note | - |
| Voltage - Output | 6V ~ 8V |
| Outputs and Type | 1, Non-Isolated |
| Mfr | Infineon Technologies |
| Features | - |
| Utilized IC / Part | TLE4242G |
| Package | Box |
| Current - Output / Channel | 370mA |
| Voltage - Input | 8V ~ 16V |
| Base Product Number | TLE4242 |