DF3-12EP-2A
Hirose Electric Co Ltd
型号:
DF3-12EP-2A
描述:
CONN ADAPT PLUG/PLUG 12POS 2MM
用户指南
Series DF3
Number of Rows 1
Number of Positions 12
Pitch 0.079" (2.00mm)