DFK-48-0008
SCHURTER Inc.
型号:
DFK-48-0008
描述:
CMC 6A 2LN TH
库存 : 5
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -25°C ~ 100°C
DC Resistance (DCR) (Max) 20mOhm
Approval Agency -
Size / Dimension 1.890" L x 1.890" W (48.00mm x 48.00mm)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Ratings -
Series DFK
Voltage Rating - DC -
Package / Case Nonstandard
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 6A