DFNA5000CT1
Vishay Dale Thin Film
型号:
DFNA5000CT1
封装:
8-DFN (4x4)
描述:
RES ARRAY 4 RES 500 OHM 8VDFN
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.037" (0.95mm)
Tolerance ±0.25%
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Size / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 8-DFN (4x4)
Series DFN
Power Per Element 50mW
Package / Case 8-VDFN Exposed Pad
Resistor Matching Ratio ±0.025%
Number of Pins 8
Mfr Vishay Dale Thin Film
Resistance (Ohms) 500
Circuit Type Isolated
Package Tape & Reel (TR)
Resistor-Ratio-Drift ±3ppm/°C