TPC Wire & Cable
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
500
$0.700093
$350.0465
1000
$0.665076
$665.076
2000
$0.630078
$1260.156
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Fully Insulated |
| Tab Width | - |
| Tab Length | 0.244" (6.20mm) |
| Tab Thickness | - |
| Color | Yellow |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | - |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 10-12 AWG |
| Series | - |
| Length - Overall | 0.917" (23.30mm) |
| Insulation Diameter | 0.031" (0.79mm) |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | TPC Wire & Cable |
| Features | - |
| Package | Bulk |