Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
DGH305Q2R7
封装:
-
批次:
-
描述:
CAPACITOR 3F -10% +30% 2.7V TH
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.577
$1.577
10
$1.2464
$12.464
50
$1.08015
$54.0075
100
$0.9348
$93.48
500
$0.706287
$353.1435
1000
$0.6232
$623.2
2500
$0.581647
$1454.1175
5000
$0.56088
$2804.4
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.846" (21.50mm) |
| Tolerance | -10%, +30% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Voltage - Rated | 2.7 V |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80mOhm @ 1kHz |
| Series | DGH |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 3 F |
| Package | Bulk |