IXYS
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.719
$5.719
10
$4.8051
$48.051
100
$3.88702
$388.702
500
$3.455112
$1727.556
1000
$2.958452
$2958.452
2000
$2.785694
$5571.388
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io) |
| Reverse Recovery Time (trr) | 300 ns |
| Capacitance @ Vr, F | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | TO-247 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 50 µA @ 1800 V |
| Series | - |
| Package / Case | TO-247-2 |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 2.24 V @ 20 A |
| Mfr | IXYS |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 1800 V |
| Package | Tube |
| Current - Average Rectified (Io) | 20A |
| Operating Temperature - Junction | -55°C ~ 150°C |
| Base Product Number | DH20 |