DHS200A15
Cosel USA, Inc.
型号:
DHS200A15
描述:
DC DC CONVERTER 15V 201W
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 100°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 160V
Voltage - Output 4 -
Voltage - Output 1 15V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 2.40" L x 2.30" W x 0.50" H (61.0mm x 58.4mm x 12.7mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 13.4A
Supplier Device Package -
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 60V
Series DHS (200W)
Power (Watts) 201 W
Type Isolated Module
Package / Case 8-DIP Module
Efficiency 88%