Delta Electronics
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$19.9785
$19.9785
5
$19.8265
$99.1325
10
$19.6726
$196.726
25
$19.36518
$484.1295
50
$18.4433
$922.165
100
$16.906295
$1690.6295
250
$16.598894
$4149.7235
500
$16.352977
$8176.4885
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | Medical |
| Voltage - Output 2 | -5V |
| Voltage - Output 3 | - |
| Voltage - Input (Max) | 36V |
| Voltage - Isolation | 1.5 kV |
| Voltage - Output 1 | 5V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) |
| Product Status | Active |
| Current - Output (Max) | 500mA, 500mA |
| Number of Outputs | 2 |
| Voltage - Input (Min) | 9V |
| Series | DJ06S/D (6W) |
| Power (Watts) | 6 W |
| Type | Isolated Module |
| Package / Case | 24-DIP Module, 8 Leads |
| Efficiency | 80% |
| Mfr | Delta Electronics |
| Features | OCP, SCP, UVLO |
| Package | Tube |
| Base Product Number | DJ06D |