Diodes Incorporated
型号:
DLLFSD01T-7
封装:
SOD-523
批次:
-
描述:
DIODE GEN PURP 80V 100MA SOD523
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.2755
$0.2755
10
$0.228
$2.28
25
$0.19076
$4.769
100
$0.12084
$12.084
250
$0.09329
$23.3225
500
$0.079515
$39.7575
1000
$0.054074
$54.074
请发送询价,我们将立即回复。

| Speed | Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed |
| Reverse Recovery Time (trr) | 4 ns |
| Capacitance @ Vr, F | 2.5pF @ 0V, 1MHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | SOD-523 |
| Current - Reverse Leakage @ Vr | 200 nA @ 80 V |
| Series | - |
| Package / Case | SC-79, SOD-523 |
| Technology | Standard |
| Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If | 1.2 V @ 100 mA |
| Mfr | Diodes Incorporated |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 80 V |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Current - Average Rectified (Io) | 100mA |
| Operating Temperature - Junction | -65°C ~ 150°C |
| Base Product Number | DLLFSD01 |