DMB71DM24
Carlo Gavazzi Inc.
型号:
DMB71DM24
描述:
RELAY TIME DELAY 100HR 5A 250V
库存 : 3
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Timing Initiate Method Input Voltage
Termination Style Screw Terminal
Delay Time 0.1 Sec ~ 100 Hrs
Circuit DPDT (2 Form C)
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Relay Type Mechanical Relay
Series DMB71
Function Programmable (Multi-Function)
Voltage - Supply 24 ~ 240VAC, 24VDC
Mfr Carlo Gavazzi Inc.
Package Box
Timing Adjustment Method Screwdriver Slot
Contact Rating @ Voltage 5A @ 250VAC