Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
DME2W1K-F
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.9285
$1.9285
10
$1.55705
$15.5705
50
$1.35869
$67.9345
100
$1.18883
$118.883
500
$0.905768
$452.884
1000
$0.792547
$792.547
2500
$0.764237
$1910.5925
5000
$0.735936
$3679.68
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Dielectric Material | Polyester, Metallized |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.669" (17.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Termination | PC Pins |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Size / Dimension | 0.728" L x 0.315" W (18.50mm x 8.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | DME |
| Voltage Rating - DC | 250V |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 160V |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 1 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |