PUI Audio, Inc.
型号:
DMM-4026-B-I2S-R
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
MIC MEMS DIGITAL I2S OMNI -26DB
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$2.299
$2.299
10
$1.90665
$19.0665
25
$1.7613
$44.0325
50
$1.65547
$82.7735
100
$1.55363
$155.363
500
$1.332223
$666.1115
请发送询价,我们将立即回复。

| Frequency Range | 20 Hz ~ 20 kHz |
| Shape | Rectangular |
| S/N Ratio | 64dB |
| Output Type | Digital, I²S |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 1.8 V |
| Size / Dimension | 0.157" L x 0.118" W (4.00mm x 3.00mm) |
| Current - Supply | 1 mA |
| Voltage Range | 1.5 V ~ 3.6 V |
| Direction | Omnidirectional |
| Height (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Product Status | Active |
| Series | - |
| Type | MEMS (Silicon) |
| Sensitivity | -26dB ±1dB |
| Mfr | PUI Audio, Inc. |
| Port Location | Bottom |
| Package | Tape & Reel (TR) |