Signal Transformer
型号:
DMTT-300
封装:
-
批次:
-
描述:
PWR XFMR LAMINATED 300VA CHAS MT
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Center Tap | No |
| Termination Style | Terminal Block |
| Voltage - Isolation | 4000Vrms |
| Voltage - Primary | 200V, 220V, 240V, 400V, 420V, 440V, 460V, 480V |
| Secondary Winding(s) | Triple |
| Height - Seated (Max) | 98.20mm |
| Size / Dimension | 104.80mm L x 128.10mm W |
| Mounting Type | Chassis Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | 9.9 lbs (4.5 kg) |
| Current - Output (Max) | Parallel 25A, Series 12.5A |
| Primary Winding(s) | Dual, Multiple Taps |
| Series | DMTT |
| Type | Laminated Core |
| Power - Max | 300VA |
| Mfr | Signal Transformer |
| Package | Bulk |
| Voltage - Secondary (Full Load) | Parallel 12V, Series 24V |