Panduit Corp
型号:
DNFR18-206FIB-M
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.187
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.779
$0.779
10
$0.76475
$7.6475
25
$0.74632
$18.658
50
$0.72827
$36.4135
100
$0.69179
$69.179
500
$0.673588
$336.794
1000
$0.618972
$618.972
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Fully Insulated |
| Tab Width | 0.187" (4.75mm), 0.205" (5.21mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Angled - 90°, Flag |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | - |
| Insulation Diameter | 0.178" (4.52mm) |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | DNFR18 |