Panduit Corp
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$1.7005
$1.7005
10
$1.65395
$16.5395
25
$1.61158
$40.2895
50
$1.56921
$78.4605
请发送询价,我们将立即回复。

| Insulation | Fully Insulated |
| Tab Width | 0.187" (4.75mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | Red |
| Terminal Type | Standard |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Product Status | Obsolete |
| Wire Gauge | 18-22 AWG |
| Series | SUPRA-GRIP™ |
| Length - Overall | 0.890" (22.61mm) |
| Insulation Diameter | 0.126" (3.20mm) |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | Panduit Corp |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | DNG18 |