首页 / 振荡器 / DOC050F-020.0M
minImg
DOC050F-020.0M
Connor Winfield
型号:
DOC050F-020.0M
描述:
XTAL OSC OCXO 20.0000MHZ LVCMOS
用户指南
Operating Temperature 0°C ~ 70°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.307" (7.80mm)
Frequency Stability ±50ppb
Current - Supply (Max) -
Size / Dimension 0.555" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Obsolete
Ratings -
Series DOC
Function -
Type OCXO
Package / Case 6-SMD, No Lead
Voltage - Supply 3.3V
Output LVCMOS
Base Resonator Crystal
Mfr Connor Winfield
Frequency 20 MHz