DP-241-6-120
Signal Transformer
型号:
DP-241-6-120
描述:
PWR XFMR LAMINATED 30VA CHAS MT
库存 : 33
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Center Tap Yes
Termination Style Solder, Quick Connect
Voltage - Isolation 2500Vrms
Voltage - Primary 115V, 230V
Secondary Winding(s) Single
Height - Seated (Max) 49.80mm
Size / Dimension 82.60mm L x 44.30mm W
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight 1.1 lbs (499 g)
Current - Output (Max) 250mA
Primary Winding(s) Dual
Series Two-4-One™
Type Laminated Core
Power - Max 30VA
Mfr Signal Transformer
Package Bulk
Voltage - Secondary (Full Load) 120V