DP-241-8-56
Signal Transformer
型号:
DP-241-8-56
描述:
PWR XFMR LAMINATED 100VA CHAS MT
库存 : 8
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Center Tap Yes
Termination Style Solder, Quick Connect
Voltage - Isolation 2500Vrms
Voltage - Primary 115V, 230V
Secondary Winding(s) Single
Height - Seated (Max) 67.70mm
Size / Dimension 102.40mm L x 58.50mm W
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Weight 2.8 lbs (1.3 kg)
Current - Output (Max) 1.8A
Type Laminated Core
Power - Max 100VA
Mfr Signal Transformer
Package Bulk
Voltage - Secondary (Full Load) 56V