DPD120020-P7P-SZ
CUI Inc.
型号:
DPD120020-P7P-SZ
描述:
AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 2.4W
用户指南
Operating Temperature -
Polarization Positive Center
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 1.3mm I.D. x 3.5mm O.D. x 8.5mm
Approval Agency -
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 2.15" L x 1.67" W x 1.46" H (54.6mm x 42.5mm x 37.0mm)
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 200mA
Series -
Power (Watts) 2.4 W
No Load Power Consumption -
Cord Length 72" (1.83m)
Region Utilized North America
Efficiency -
Voltage - Output 12V
Mfr CUI Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 120VAC