Bud Industries
型号:
DPH-28706
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
GRAY HINGED COVER IP68 NEMA 6P P
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$64.7045
$64.7045
5
$60.6651
$303.3255
10
$56.62
$566.2
25
$55.6092
$1390.23
50
$54.59802
$2729.901
100
$53.789095
$5378.9095
请发送询价,我们将立即回复。

| Area (L x W) | 35.5in² (229cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Plastic, Polycarbonate |
| Size / Dimension | 7.040" L x 5.040" W (178.82mm x 128.02mm) |
| Material Flammability Rating | UL94 5A |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Ratings | IP68, NEMA 1, 2, 3R, 4, 4X, 6, 6P, 12, 13 |
| Thickness | 0.150" (3.81mm) |
| Design | Hinged Door, Cover Included |
| Series | DPH |
| Container Type | Enclosure |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | - |
| Height | 4.330" (109.98mm) |
| Package | Bag |