DPS150100U-Z5N
CUI Inc.
型号:
DPS150100U-Z5N
品牌:
CUI Inc.
描述:
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 15W
用户指南
Operating Temperature -
Polarization Negative Center
Input Type Fixed Blade
Applications ITE (Commercial)
Form Wall Mount (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency -
Input Connector NEMA 1-15P
Size / Dimension 3.66" L x 1.85" W x 1.35" H (93.0mm x 47.0mm x 34.2mm)
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 1A
Series -
Power (Watts) 15 W
No Load Power Consumption -
Cord Length 72" (1.83m)
Region Utilized North America
Efficiency -
Voltage - Output 15V
Mfr CUI Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC