TDK Corporation
型号:
DPX205850DT-9043B1BR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
MULTILAYER DIPLEXER FOR 2400 - 2
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.5225
$0.5225
10
$0.5035
$5.035
25
$0.41154
$10.2885
50
$0.36936
$18.468
100
$0.335825
$33.5825
250
$0.319048
$79.762
500
$0.285456
$142.728
1000
$0.26866
$268.66
请发送询价,我们将立即回复。

| Series | DPX |
| Type | Diplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 2.4GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad |
| High Band Attenuation (min / max dB) | 20.00dB / 31.20dB |
| Mfr | TDK Corporation |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Return Loss (Low Band / High Band) | 10.0dB / 10.0dB |
| Product Status | Active |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | 23.00dB / 39.10dB |