DR08100680
MGS ELETRONICA
型号:
DR08100680
封装:
Radial
描述:
FIXED INDUCTOR DRW 08 X 10 68 UH
库存 : 1000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.394" (10.00mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 1.3 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.315" Dia (8.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 120mOhm
Series 08X10
Inductance 68 µH