DR2260D30VR
Sensata-Crydom
型号:
DR2260D30VR
描述:
RELAY SSR 600V 30A DIN RAIL
用户指南
Load Current 30 A
Output Type AC
Termination Style Screw Terminal
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 ~ 600V
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Series DR22
Package / Case SSR with Integrated Heat Sink
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 4 ~ 32VDC